Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Alfa Romeo 33 İthalat ve İhracat Japonya Avrupa Amerika

Alfa Romeo 33, onlarca yıldır otomobil tutkunları arasında popüler olan klasik bir İtalyan otomobilidir. Araba ilk olarak 1983 yılında tanıtıldı ve 1995 yılına kadar üretildi. 33 Sportwagon, 33 Stradale ve 33 Quadrifoglio Verde dahil olmak üzere çeşitli modellerde mevcuttu.

BAE ve Körfez ülkelerinde Alfa Romeo 33, koleksiyonerler ve meraklılar arasında popüler bir otomobil olmuştur. Otomobilin benzersiz tasarımı ve performansı, onu bölgede aranan bir araç haline getirdi. BAE ve Körfez ülkelerindeki birçok otomobil tutkunu, Alfa Romeo 33’ü Avrupa’dan ve dünyanın diğer bölgelerinden ithal etti.

Bir Alfa Romeo 33’ü BAE ve Körfez ülkelerine ithal etme süreci zorlu olabilir. İlk adım, sürece yardımcı olabilecek saygın bir otomobil satıcısı veya ithalatçısı bulmaktır. İthalatçı, gümrükten çekme, kayıt ve sigorta dahil olmak üzere gerekli tüm evrakları halledecektir.

Araba ithal edildikten sonra, yerel düzenlemelere ve standartlara uygun olduğundan emin olmak için bir dizi testten geçmelidir. Bu testler bir yola elverişlilik testi, emisyon testi ve güvenlik denetimini içerir. Araba tüm testleri geçerse, BAE ve Körfez ülkelerinde tescil edilip yollarda sürülebilir.

BAE ve Körfez ülkelerinden bir Alfa Romeo 33 ihraç etmek de mümkündür. Avrupa’da ve dünyanın diğer bölgelerindeki birçok koleksiyoner ve meraklı, bölgeden klasik otomobil satın almakla ilgileniyor. Bir arabayı ihraç etme süreci, bir alıcı bulmayı, nakliyeyi ayarlamayı ve gerekli tüm evrakları halletmeyi içerir.

Genel olarak Alfa Romeo 33, BAE ve Körfez ülkelerinde popüler bir otomobil olmuştur. Eşsiz tasarımı ve performansı, onu otomobil tutkunları arasında aranan bir araç haline getirdi. Arabayı ithal etmek ve ihraç etmek zor olsa da, birçok koleksiyoncu ve meraklı, bu klasik İtalyan arabasına sahip olmak için süreçten geçmeye istekli.

classicsofarabia.com – الصفحة الرئيسية لعشاق السيارات الكلاسيكية في الشرق الأوسط سيارات كلاسيكية للبيع في الشرق الأوسط ، مزاد ، قطع غيار سيارات ، منتدى مجتمعي ، سوق ، مجلة ، مدونة ، دليل أعمال. الإمارات العربية المتحدة (الإمارات العربية المتحدة) – اليمن – تركيا – تونس – سوريا – المملكة العربية السعودية (السعودية) – قطر – فلسطين – عمان – المغرب – ليبيا – لبنان – الكويت – الأردن – العراق – مصر – قبرص – البحرين – الجزائر

[mc4wp_form id=24194]

click here